BadkamermarktFontein

Fonteinen voor het toilet

Fontein voor uw toilet nodig?

Een fontein uitkiezen voor een toilet is niet een keuze voor even tussendoor. Juist in een kleine ruimte zoals een toilet is het van belang dat je goed uitkient wat het beste fontein is. Er zijn toiletfonteinen voor een toilet die ruimte besparend zijn, hoekfonteinen, maar ook fonteintjes met opbergruimte eronder. Voor jezelf maar ook voor de gasten is het belangrijk dat de fontein toilet gemakkelijk in het gebruik is. Zo is het prettig dat er een aflegruimte is om even wat neer te leggen of dat de fontein een kastje eronder bezit waardoor reserve toiletrollen eenvoudig opgeborgen kunnen worden.
Een fontein voor het toilet kan vervaardigd worden uit verschillende materialen. Voor de hand ligt dat een fontein uit keramiek gemaakt is, echter worden fonteinen ook gemaakt van hardsteen, RVS of gietmarmer. Voor ieder materiaal is wat te zeggen. Dan heb je ook nog de kraan, deze kan op de fontein geplaatst worden maar ook erboven zodat meer ruimte is voor het handen wassen. Daarnaast is een fonteinkraan ook gemakkelijker voor onderhoud, rondom de fonteinkraan wordt het fonteintje vaak snel vuil. Bekijk ook de volgende toilet fonteinleveranciers: Sphinx fonteinen, Villeroy & Boch fonteinen, Laufen fonteinen, Duravit fonteinen.
Quick view

Request Details

Session Id:wbexqc55wnlaww55eenmxw55Request Type:GET
Time of Request:3-9-2015 19:10:33Status Code:200
Request Encoding:Unicode (UTF-8)Response Encoding:Unicode (UTF-8)

Trace Information

CategoryMessageFrom First(s)From Last(s)
aspx.pageBegin PreInit
aspx.pageEnd PreInit0,02514230160537160,025142
aspx.pageBegin Init0,02532919686719960,000187
Open connection with DB0,0327603089219440,007431
Open connection with DB0,06485433204499460,032094
aspx.pageEnd Init0,0889213573233470,024067
aspx.pageBegin InitComplete0,08898253828349690,000061
aspx.pageEnd InitComplete0,08900572558802860,000023
aspx.pageBegin PreLoad0,08902667797164160,000021
aspx.pageEnd PreLoad0,08904930654594370,000023
aspx.pageBegin Load0,0890697001993270,000020
Set initial language0,09710759328350390,008038
Open connection with DB0,09818789818259020,001080
Language 0 is new0,1008061080388710,002618
languageId is zero on caching language. You must set the languageID in the onLoad0,1008427048689150,000037
Session 'MlJclLanguage' set to 00,100877625508270,000035
LanguageID is set to 0 from GetInitialLanguage (from DB)0,1009100318615910,000032
Filled translationcomponent from cache.0,1023878733190950,001478
Filled translationcomponent from cache.0,1149238241173110,012536
This is page: categorypage.aspx. With masterpagefile: /ombouw_zwart.master0,1395537701020660,024630
CSS template IDs found: 7922,79230,1431715483392440,003618
End load CSS from Wiser...0,1437543039688010,000583
JS template IDs found: 0,1474818726961110,003728
End load JS from Wiser...0,1475276885749450,000046
Open connection with DB0,1496181777292920,002090
Start replace dynamic content0,1529498860888740,003332
Start replace dynamic content0,1587433598404270,005793
End replace dynamic content0,1658562750293680,007113
End replace dynamic content0,1659266750383080,000070
Productmodule - INIT - Start categorymenu0,1671829799597430,001256
Productmodule - INIT - End0,1672790815592480,000096
Open connection with DB0,1675447577834610,000266
Productmodule - PRERENDER - GA:EC - disabled0,1852805314641940,017736
Productmodule - PRERENDER - Start looping dataset0,1853713251265170,000091
Productmodule - PRERENDER - Rowcount 60,1854478711679840,000077
False0,1906862464363490,005238
False0,1907611162871260,000075
False0,1907991099427440,000038
False0,1908371035983620,000038
False0,1908678337609950,000031
False0,1909156051956320,000048
False0,1909734337744040,000058
Open connection with DB0,1936167864910210,002643
Open connection with DB0,2227702124152650,029153
Open connection with DB0,2403777575082870,017608
aspx.pageEnd Load0,2571843628170620,016807
aspx.pageBegin LoadComplete0,2572455437772120,000061
aspx.pageEnd LoadComplete0,2573170612466110,000072
aspx.pageBegin PreRender0,2573455564883250,000028
Open connection with DB0,2611960458661650,003850
aspx.pageEnd PreRender0,2877807095594550,026585
aspx.pageBegin PreRenderComplete0,2878527857590840,000072
Open connection with DB0,2882154016781460,000363
Start replace dynamic content0,2911115798236930,002896
Start replace dynamic content0,2955666153100460,004455
End replace dynamic content0,2999059936388560,004339
End replace dynamic content0,2999476190409680,000042
aspx.pageEnd PreRenderComplete0,2999953904756050,000048
aspx.pageBegin SaveState0,3016872256110760,001692
aspx.pageEnd SaveState0,3018243938824630,000137
aspx.pageBegin SaveStateComplete0,3018595938869330,000035
aspx.pageEnd SaveStateComplete0,3018833399216940,000024
aspx.pageBegin Render0,3019042923053070,000021
aspx.pageEnd Render0,3215989741712980,019695

Control Tree

Control UniqueIDTypeRender Size Bytes (including children)ViewState Size Bytes (excluding children)ControlState Size Bytes (excluding children)
__PageASP.categorypage_aspx2410400
    ctl00ASP.ombouw_zwart_master000
        ctl00$ctl00System.Web.UI.HtmlControls.HtmlHead000
            ctl00$ctl13System.Web.UI.DataBoundLiteralControl000
            ctl00$ctl01System.Web.UI.HtmlControls.HtmlMeta000
            ctl00$ctl02System.Web.UI.HtmlControls.HtmlMeta000
            ctl00$ctl14System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$ctl03System.Web.UI.HtmlControls.HtmlLink000
            ctl00$headSystem.Web.UI.WebControls.ContentPlaceHolder000
                ctl00$head$ctl00System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$ctl15System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
            ctl00$GoogleAnalyticsJuiceControlLibrary.GoogleAnalytics000
            ctl00$ctl06System.Web.UI.HtmlControls.HtmlLink000
            ctl00$ctl07System.Web.UI.HtmlControls.HtmlGenericControl000
                ctl00$ctl16System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$ctl08System.Web.UI.HtmlControls.HtmlLink000
            ctl00$ctl09System.Web.UI.HtmlControls.HtmlLink000
            ctl00$ctl10System.Web.UI.HtmlControls.HtmlGenericControl000
            ctl00$ctl11System.Web.UI.HtmlControls.HtmlMeta000
            ctl00$ctl12System.Web.UI.HtmlControls.HtmlMeta000
            ctl00$ctl17System.Web.UI.LiteralControl000
        ctl00$bodySystem.Web.UI.HtmlControls.HtmlGenericControl000
            ctl00$ctl18System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$clicktaleTopSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$ctl19System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$ctl20System.Web.UI.LiteralControl000
            aspnetFormJuiceControlLibrary.ActionlessForm000
                ctl00$LoginControlJuiceControlLibrary.LoginControl000
                ctl00$RedirectJCLJuiceControlLibrary.Redirect000
                ctl00$tabbedTopMenuBlog2System.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$MyTmHeaderBtnHolder2System.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$warningSignSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl21System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                ctl00$pathHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$actionHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$NormalTopSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl22System.Web.UI.LiteralControl000
                ctl00$ContentPlaceHolder1System.Web.UI.WebControls.ContentPlaceHolder000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$ctl00System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$WebPage1JuiceControlLibrary.WebPage000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$ctl01System.Web.UI.LiteralControl000
                ctl00$MainContentSystem.Web.UI.WebControls.ContentPlaceHolder000
                ctl00$PanelRightSystem.Web.UI.WebControls.Panel000
                    ctl00$ctl23System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$rightNormalSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl24System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$rightSmallSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl25System.Web.UI.LiteralControl000
                ctl00$NormalBottomSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl26System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$OldLeftPartSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$ctl27System.Web.UI.LiteralControl000
                        ctl00$newCatMenuSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                            ctl00$ctl04System.Web.UI.StaticPartialCachingControl000
                                ctl00$leftCatMenuASP.categorymenu_ascx000
                                    ctl00$leftCatMenu$newMenuHeaderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                                    ctl00$leftCatMenu$ctl00System.Web.UI.LiteralControl000
                                    ctl00$leftCatMenu$newMenuSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                                    ctl00$leftCatMenu$ctl01System.Web.UI.LiteralControl000
                        ctl00$ServicePanelSystem.Web.UI.WebControls.Panel000
                            ctl00$ctl28System.Web.UI.LiteralControl000
                            ctl00$SpecialMenuJuiceControlLibrary.AdvancedMenu000
                            ctl00$ctl29System.Web.UI.LiteralControl000
                        ctl00$PanelServicedeskBlokSystem.Web.UI.WebControls.Panel000
                        ctl00$PanelUSPSystem.Web.UI.WebControls.Panel000
                            ctl00$ctl30System.Web.UI.LiteralControl000
                        ctl00$ctl31System.Web.UI.LiteralControl000
                ctl00$MyTmHeaderBtnHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$servicedeskDropdownSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl32System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                ctl00$tabbedTopMenuWebshopSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$tabbedTopMenuBlogSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$PHKlantenPanelSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl33System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$KPLoginNameSystem.Web.UI.WebControls.Literal000
                    ctl00$ctl34System.Web.UI.LiteralControl000
                ctl00$PHLoginPanelSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$RedesignOfferBasketJuiceControlLibrary.Winkelmandje000
                ctl00$searchContainerSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl35System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$normalSearchSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$PanelSooqrSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                            ctl00$ctl36System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                        ctl00$partnerShopSearchSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$blogSearchSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl37System.Web.UI.LiteralControl000
                ctl00$navigationSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$normalTopMenuSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$partnerShopHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$normalShopHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$topmenuHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                            ctl00$TopmenuJuiceControlLibrary.SimpleMenu000
                        ctl00$correctedTopMenuSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$moreMenuHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                            ctl00$ctl38System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                            ctl00$moreMenuJuiceControlLibrary.SimpleMenu000
                            ctl00$ctl39System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                            ctl00$morephonemenuJuiceControlLibrary.SimpleMenu000
                            ctl00$ctl40System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$blogTopMenuSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$dropdownTopMenuSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$BKMHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$BKMvariabelenBKMVariablesControl000
                ctl00$KPLoginPopupSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl41System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                    ctl00$KPErrorMessageSystem.Web.UI.WebControls.Literal000
                    ctl00$KPTextLoginJuiceControlLibrary.WebPage000
                    ctl00$ctl42System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                ctl00$tabletFilterSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl43System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
            ctl00$ctl44System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$LiteralAffiliateSystem.Web.UI.WebControls.Literal000
            ctl00$ctl45System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$clicktaleBottomSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$ctl46System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
            ctl00$ctl47System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$BodyScriptingSystem.Web.UI.WebControls.ContentPlaceHolder000
            ctl00$ctl48System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$myThingsSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
            ctl00$ctl49System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$myThingsEOTSystem.Web.UI.WebControls.Literal000
            ctl00$ctl50System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$basketButtonHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
            ctl00$ctl51System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$GoogleRemarketingSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
            ctl00$ctl52System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$changeOfStyleSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
            ctl00$ctl53System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$GoogleAdServicesPlhSystem.Web.UI.WebControls.ContentPlaceHolder000
                ctl00$GoogleAdServicesPlh$ctl00System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
            ctl00$ctl54System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$ctl05System.Web.UI.HtmlControls.HtmlGenericControl000

Session State

Session KeyTypeValue
JCLSEOURLSystem.String 
JCLSEOURLWQSSystem.String 
JCLSEOURLQSSystem.String 
JuiceControlCustIdSystem.Int3244
kortingenSystem.Collections.Generic.SortedList`2[System.Double,System.Double]System.Collections.Generic.SortedList`2[System.Double,System.Double]
VariabelenBKMVariablesControlBKMVariablesControl
ProductListSystem.String 
trefwoordSystem.String 
VirtualPadSystem.Stringfontein
MlJclLanguageSystem.Int320
badkamermarkt_tmOfferBasketSystem.Data.DataSetSystem.Data.DataSet

Application State

Application KeyTypeValue

Request Cookies Collection

NameValueSize

Response Cookies Collection

NameValueSize
ASP.NET_SessionIdwbexqc55wnlaww55eenmxw5542
lastvisit03-09-201520
lastvisit03-09-201520

Headers Collection

NameValue
Content-Length0
Accepttext/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8
Accept-Encodingx-gzip, gzip, deflate
Accept-Languageen-us,en-gb,en;q=0.7,*;q=0.3
Hostwww.badkamermarkt.nl
User-AgentCCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)
X-Original-URL/fontein/

Response Headers Collection

NameValue
Set-CookieASP.NET_SessionId=wbexqc55wnlaww55eenmxw55; path=/; HttpOnly
Set-Cookielastvisit=03-09-2015; expires=Fri, 02-Sep-2016 17:10:33 GMT; path=/; HttpOnly
Cache-Controlpublic, max-age=120
ExpiresThu, 03 Sep 2015 17:12:33 GMT
Last-ModifiedThu, 03 Sep 2015 17:10:33 GMT
Content-Typetext/html

Form Collection

NameValue

Querystring Collection

NameValue
newurltrue
viewmodetrue
padfontein

Server Variables

NameValue
ALL_HTTPHTTP_CONTENT_LENGTH:0 HTTP_ACCEPT:text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8 HTTP_ACCEPT_ENCODING:x-gzip, gzip, deflate HTTP_ACCEPT_LANGUAGE:en-us,en-gb,en;q=0.7,*;q=0.3 HTTP_HOST:www.badkamermarkt.nl HTTP_USER_AGENT:CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/) HTTP_X_ORIGINAL_URL:/fontein/
ALL_RAWContent-Length: 0 Accept: text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8 Accept-Encoding: x-gzip, gzip, deflate Accept-Language: en-us,en-gb,en;q=0.7,*;q=0.3 Host: www.badkamermarkt.nl User-Agent: CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/) X-Original-URL: /fontein/
APPL_MD_PATH/LM/W3SVC/15/ROOT
APPL_PHYSICAL_PATHC:\inetpub\www.totaalmarktsite.nl\
AUTH_TYPE 
AUTH_USER 
AUTH_PASSWORD 
LOGON_USER 
REMOTE_USER 
CERT_COOKIE 
CERT_FLAGS 
CERT_ISSUER 
CERT_KEYSIZE 
CERT_SECRETKEYSIZE 
CERT_SERIALNUMBER 
CERT_SERVER_ISSUER 
CERT_SERVER_SUBJECT 
CERT_SUBJECT 
CONTENT_LENGTH0
CONTENT_TYPE 
GATEWAY_INTERFACECGI/1.1
HTTPSoff
HTTPS_KEYSIZE 
HTTPS_SECRETKEYSIZE 
HTTPS_SERVER_ISSUER 
HTTPS_SERVER_SUBJECT 
INSTANCE_ID15
INSTANCE_META_PATH/LM/W3SVC/15
LOCAL_ADDR37.34.60.76
PATH_INFO/productoverview.aspx
PATH_TRANSLATEDC:\inetpub\www.totaalmarktsite.nl\productoverview.aspx
QUERY_STRINGnewurl=true&viewmode=true&pad=fontein
REMOTE_ADDR54.227.125.200
REMOTE_HOST54.227.125.200
REMOTE_PORT56171
REQUEST_METHODGET
SCRIPT_NAME/productoverview.aspx
SERVER_NAMEwww.badkamermarkt.nl
SERVER_PORT80
SERVER_PORT_SECURE0
SERVER_PROTOCOLHTTP/1.0
SERVER_SOFTWAREMicrosoft-IIS/8.5
URL/productoverview.aspx
HTTP_CONTENT_LENGTH0
HTTP_ACCEPTtext/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8
HTTP_ACCEPT_ENCODINGx-gzip, gzip, deflate
HTTP_ACCEPT_LANGUAGEen-us,en-gb,en;q=0.7,*;q=0.3
HTTP_HOSTwww.badkamermarkt.nl
HTTP_USER_AGENTCCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)
HTTP_X_ORIGINAL_URL/fontein/

Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.8009; ASP.NET Version:2.0.50727.8015

Request Details

Session Id:wbexqc55wnlaww55eenmxw55Request Type:GET
Time of Request:9/3/2015 7:10:33 PMStatus Code:200
Request Encoding:Unicode (UTF-8)Response Encoding:Unicode (UTF-8)

Trace Information

CategoryMessageFrom First(s)From Last(s)
aspx.pageBegin PreInit
aspx.pageEnd PreInit0,00037351115854110,000374
aspx.pageBegin Init0,0004120635443890210,000039
Open connection with DB0,006941385008429840,006529
Open connection with DB0,0336822138009160,026741
Open connection with DB0,06650174812720610,032820
Open connection with DB0,08613105855632490,019629

Control Tree

Control UniqueIDTypeRender Size Bytes (including children)ViewState Size Bytes (excluding children)ControlState Size Bytes (excluding children)

Session State

Session KeyTypeValue
JCLSEOURLSystem.String 
JCLSEOURLWQSSystem.String 
JCLSEOURLQSSystem.String 
JuiceControlCustIdSystem.Int3244
kortingenSystem.Collections.Generic.SortedList`2[System.Double,System.Double]System.Collections.Generic.SortedList`2[System.Double,System.Double]
VariabelenBKMVariablesControlBKMVariablesControl
ProductListSystem.String 
trefwoordSystem.String 
VirtualPadSystem.Stringfontein
MlJclLanguageSystem.Int320
badkamermarkt_tmOfferBasketSystem.Data.DataSetSystem.Data.DataSet

Application State

Application KeyTypeValue

Request Cookies Collection

NameValueSize

Response Cookies Collection

NameValueSize
ASP.NET_SessionIdwbexqc55wnlaww55eenmxw5542
lastvisit03-09-201520
lastvisit03-09-201520

Headers Collection

NameValue
Content-Length0
Accepttext/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8
Accept-Encodingx-gzip, gzip, deflate
Accept-Languageen-us,en-gb,en;q=0.7,*;q=0.3
Hostwww.badkamermarkt.nl
User-AgentCCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)
X-Original-URL/fontein/

Response Headers Collection

NameValue
Cache-Controlprivate
Content-Typetext/html

Form Collection

NameValue

Querystring Collection

NameValue
urlfontein

Server Variables

NameValue
ALL_HTTPHTTP_CONTENT_LENGTH:0 HTTP_ACCEPT:text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8 HTTP_ACCEPT_ENCODING:x-gzip, gzip, deflate HTTP_ACCEPT_LANGUAGE:en-us,en-gb,en;q=0.7,*;q=0.3 HTTP_HOST:www.badkamermarkt.nl HTTP_USER_AGENT:CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/) HTTP_X_ORIGINAL_URL:/fontein/
ALL_RAWContent-Length: 0 Accept: text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8 Accept-Encoding: x-gzip, gzip, deflate Accept-Language: en-us,en-gb,en;q=0.7,*;q=0.3 Host: www.badkamermarkt.nl User-Agent: CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/) X-Original-URL: /fontein/
APPL_MD_PATH/LM/W3SVC/15/ROOT
APPL_PHYSICAL_PATHC:\inetpub\www.totaalmarktsite.nl\
AUTH_TYPE 
AUTH_USER 
AUTH_PASSWORD 
LOGON_USER 
REMOTE_USER 
CERT_COOKIE 
CERT_FLAGS 
CERT_ISSUER 
CERT_KEYSIZE 
CERT_SECRETKEYSIZE 
CERT_SERIALNUMBER 
CERT_SERVER_ISSUER 
CERT_SERVER_SUBJECT 
CERT_SUBJECT 
CONTENT_LENGTH0
CONTENT_TYPE 
GATEWAY_INTERFACECGI/1.1
HTTPSoff
HTTPS_KEYSIZE 
HTTPS_SECRETKEYSIZE 
HTTPS_SERVER_ISSUER 
HTTPS_SERVER_SUBJECT 
INSTANCE_ID15
INSTANCE_META_PATH/LM/W3SVC/15
LOCAL_ADDR37.34.60.76
PATH_INFO/productoverview.aspx
PATH_TRANSLATEDC:\inetpub\www.totaalmarktsite.nl\productoverview.aspx
QUERY_STRINGurl=fontein
REMOTE_ADDR54.227.125.200
REMOTE_HOST54.227.125.200
REMOTE_PORT56171
REQUEST_METHODGET
SCRIPT_NAME/productoverview.aspx
SERVER_NAMEwww.badkamermarkt.nl
SERVER_PORT80
SERVER_PORT_SECURE0
SERVER_PROTOCOLHTTP/1.0
SERVER_SOFTWAREMicrosoft-IIS/8.5
URL/productoverview.aspx
HTTP_CONTENT_LENGTH0
HTTP_ACCEPTtext/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8
HTTP_ACCEPT_ENCODINGx-gzip, gzip, deflate
HTTP_ACCEPT_LANGUAGEen-us,en-gb,en;q=0.7,*;q=0.3
HTTP_HOSTwww.badkamermarkt.nl
HTTP_USER_AGENTCCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)
HTTP_X_ORIGINAL_URL/fontein/

Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.8009; ASP.NET Version:2.0.50727.8015