BadkamermarktUitgebreid zoeken op Badkamermarkt

U heeft toegevoegd aan uw winkelmandje

Verder winkelen
Naar winkelmandje

Spiegel verlichting

(338 artikelen)
Meer producten laden
Filter op:
Merk
Serie
Selecteer eerst een merk
Levertijd

Niet gevonden wat u zoekt?

Heeft u het door u gewenste artikel niet kunnen vinden? Stuur ons dan het artikelnummer door en wellicht kunnen we alsnog aan uw wensen voldoen.

Bedankt voor uw reactie
Tijdens het versturen is er een fout opgetreden,
probeert u het later nogmaals a.u.b.
Uw naam:
*
Uw e-mailadres
*
Onderwerp:
*
Uw telefoonnummer
Uw bericht:
* verplicht veld
Quick view

Request Details

Session Id:mmoaq345udltkd55aolejz45Request Type:GET
Time of Request:9/3/2015 12:50:39 PMStatus Code:200
Request Encoding:Unicode (UTF-8)Response Encoding:Unicode (UTF-8)

Trace Information

CategoryMessageFrom First(s)From Last(s)
aspx.pageBegin PreInit
aspx.pageEnd PreInit0,0003380317889564180,000338
aspx.pageBegin Init0,000387200049168260,000049
Open connection with DB0,007188623135063260,006801
Open connection with DB0,03521453145581350,028026
Open connection with DB0,06067530929210280,025461
Open connection with DB0,08068008643556650,020005
Get Google links0,1001993270094380,019519
GetOverview Query function: QueryMode: Normal
nolimit: True
sortorder:
minprice:
maxprice:
getUniquevaluesofcolumn: sp.brand
additionalwhere:
forcount: False
fullquery: True
useenhancedecommerce:False
0,1009019302732610,000703
Open connection with DB0,1054913403798530,004589
aspx.pageEnd Init0,147221504409080,041730
aspx.pageBegin InitComplete0,1472768187018180,000055
aspx.pageEnd InitComplete0,1472997266412350,000023
aspx.pageBegin PreLoad0,1473195615643890,000020
Open connection with DB0,1476534028766230,000334
Check for zero results0,172262117112650,024609
GetOverview Query function: QueryMode: Search
nolimit: False
sortorder:
minprice:
maxprice:
getUniquevaluesofcolumn:
additionalwhere:
forcount: False
fullquery: True
useenhancedecommerce:True
0,1723403393448050,000078
Open connection with DB0,1731264727779650,000786
Open connection with DB0,1781734829426650,005047
Open connection with DB0,1834506899619920,005277
Open connection with DB0,6781540670671830,494703
Open connection with DB0,6840682265483460,005914
GenerateSimpleMenu function for brand0,9356052235689170,251537
GetOverview Query function: QueryMode: Search
nolimit: True
sortorder:
minprice:
maxprice:
getUniquevaluesofcolumn: sp.brand, sp.brandSEO, sp.brand_serie, sp.brand_serieseo, sp.deliverytime
additionalwhere: sp.brand <> ''
forcount: False
fullquery: True
useenhancedecommerce:False
0,9356867981824510,000082
Open connection with DB0,9363103411187730,000624
Open connection with DB0,9414825068549220,005172
GenerateSimpleMenu function for deliverytime1,220548701022060,279066
GetOverview Query function: QueryMode: Search
nolimit: True
sortorder:
minprice:
maxprice:
getUniquevaluesofcolumn: IF(sp.deliverytime>0,-1,sp.deliverytime) deliverytime, sp.brand, sp.brandSEO, sp.brand_serie, sp.brand_serieseo
additionalwhere:
forcount: False
fullquery: True
useenhancedecommerce:False
1,220629996270480,000081
Open connection with DB1,221285386829890,000655
Open connection with DB1,227097857409250,005812
Create pagination1,449016006224250,221918
GetOverview Query function: QueryMode: Search
nolimit: True
sortorder:
minprice:
maxprice:
getUniquevaluesofcolumn:
additionalwhere:
forcount: True
fullquery: True
useenhancedecommerce:False
1,449104844330770,000089
Open connection with DB1,449692907897510,000588
Open connection with DB1,455206457803990,005514
Pagination INIT1,460764706128850,005558
Pagination PRERENDER1,460832033121530,000067
Set initial language1,460869747412030,000038
Open connection with DB1,461994191999260,001124
Language 0 is new1,46495797650260,002964
languageId is zero on caching language. You must set the languageID in the onLoad1,464992897141960,000035
Session 'MlJclLanguage' set to 01,465026141590620,000033
LanguageID is set to 0 from GetInitialLanguage (from DB)1,465055754292790,000030
Filled translationcomponent from cache.1,466400617955630,001345
Query for pagination:
                  SELECT COUNT(*) FROM (SELECT sp.id, sp.description_short, sp.name, sp.articlenr, sp.price_netto_inclvat, sp.displayname, sp.articlenr_manufacturer FROM (SELECT
sp.id, sp.brand, sp.brand_serie, sp.article_type, sp.productdifferentiation, sp.outlet_name, sp.priority, sp.popularity, sp.f , sp.description_short, sp.name, sp.articlenr, sp.price_netto_inclvat, sp.displayname, sp.articlenr_manufacturer
FROM shop_products_search_mem sp
WHERE
((
(sp.`name` LIKE '%spiegel%')
OR (sp.`description_short` LIKE '%spiegel%')
OR (sp.`articlenr` LIKE '%spiegel%')

)
AND (
(sp.`name` LIKE '%verlichting%')
OR (sp.`description_short` LIKE '%verlichting%')
OR (sp.`articlenr` LIKE '%verlichting%')

)
) AND
1=1
ORDER BY sp.fpsvalue DESC, sp.priceorder, sp.id) sp
GROUP BY sp.brand, sp.brand_serie, sp.article_type, sp.productdifferentiation, sp.outlet_name
ORDER BY
IF(CONCAT(' ',sp.displayname,' ') LIKE '% spiegel %',0,
IF(CONCAT(' ',sp.name,' ') LIKE '% spiegel %',1,
IF(CONCAT(' ',sp.description_short,' ') LIKE '% spiegel %',2,
IF(CONCAT(' ',sp.articlenr,' ') LIKE '% spiegel %',3,
IF(CONCAT(' ',sp.displayname,' ') LIKE '% verlichting %',4,
IF(CONCAT(' ',sp.name,' ') LIKE '% verlichting %',5,
IF(CONCAT(' ',sp.description_short,' ') LIKE '% verlichting %',6,
IF(CONCAT(' ',sp.articlenr,' ') LIKE '% verlichting %',7,
8)))))))),sp.priority DESC, sp.popularity DESC, sp.f DESC) AS tbl
              
1,476518384319790,010118
Open connection with DB1,47673880339540,000220
Pagination INIT1,748479764886320,271741
Pagination PRERENDER1,748585085534610,000105
Filled translationcomponent from cache.1,750027726987650,001443
Query for pagination:
                  SELECT COUNT(*) FROM (SELECT sp.id, sp.description_short, sp.name, sp.articlenr, sp.price_netto_inclvat, sp.displayname, sp.articlenr_manufacturer FROM (SELECT
sp.id, sp.brand, sp.brand_serie, sp.article_type, sp.productdifferentiation, sp.outlet_name, sp.priority, sp.popularity, sp.f , sp.description_short, sp.name, sp.articlenr, sp.price_netto_inclvat, sp.displayname, sp.articlenr_manufacturer
FROM shop_products_search_mem sp
WHERE
((
(sp.`name` LIKE '%spiegel%')
OR (sp.`description_short` LIKE '%spiegel%')
OR (sp.`articlenr` LIKE '%spiegel%')

)
AND (
(sp.`name` LIKE '%verlichting%')
OR (sp.`description_short` LIKE '%verlichting%')
OR (sp.`articlenr` LIKE '%verlichting%')

)
) AND
1=1
ORDER BY sp.fpsvalue DESC, sp.priceorder, sp.id) sp
GROUP BY sp.brand, sp.brand_serie, sp.article_type, sp.productdifferentiation, sp.outlet_name
ORDER BY
IF(CONCAT(' ',sp.displayname,' ') LIKE '% spiegel %',0,
IF(CONCAT(' ',sp.name,' ') LIKE '% spiegel %',1,
IF(CONCAT(' ',sp.description_short,' ') LIKE '% spiegel %',2,
IF(CONCAT(' ',sp.articlenr,' ') LIKE '% spiegel %',3,
IF(CONCAT(' ',sp.displayname,' ') LIKE '% verlichting %',4,
IF(CONCAT(' ',sp.name,' ') LIKE '% verlichting %',5,
IF(CONCAT(' ',sp.description_short,' ') LIKE '% verlichting %',6,
IF(CONCAT(' ',sp.articlenr,' ') LIKE '% verlichting %',7,
8)))))))),sp.priority DESC, sp.popularity DESC, sp.f DESC) AS tbl
              
1,759542344068870,009515
Open connection with DB1,759793493307110,000251
Create productresults1,775218358757890,015425
GetOverview Query function: QueryMode: Search
nolimit: False
sortorder:
minprice:
maxprice:
getUniquevaluesofcolumn:
additionalwhere:
forcount: False
fullquery: True
useenhancedecommerce:True
1,775350498457210,000132
Open connection with DB1,776753749429050,001403
Open connection with DB1,784902550463820,008149
Productmodule - INIT - Start Productenoverview1,796213764598570,011311
Productmodule - INIT - End1,796354564616450,000141
Productmodule - PRERENDER - GA:EC - success: copied to jcl_ga_addImpression1,797140698049610,000786
Productmodule - PRERENDER - Start looping dataset1,797192380595860,000052
Productmodule - PRERENDER - Rowcount 301,797237637744460,000045
False2,006731581807180,209494
False2,007043073910230,000311
False2,007310426325130,000267
placing add blocks1 - 12,00755459143550,000244
aspx.pageEnd PreLoad2,023823418898210,016269
aspx.pageBegin Load2,023897171288530,000074
Filled translationcomponent from cache.2,031847064361530,007950
Filled translationcomponent from cache.2,043063853087470,011217
Filled translationcomponent from cache.2,060270229875580,017206
Filled translationcomponent from cache.2,071839577376450,011569
This is page: productoverview.aspx. With masterpagefile: /ombouw_zwart.master2,095877828047980,024038
CSS template IDs found: 7926,7987,7988,8153,8154,8155,81562,099538907877960,003661
End load CSS from Wiser...2,101379365254520,001840
JS template IDs found: 7953,7958,8157,8158,81762,104853270457560,003474
End load JS from Wiser...2,109991074284580,005138
Open connection with DB2,110457893391480,000467
Open connection with DB2,152035244702890,041577
Open connection with DB2,15591339122710,003878
Open connection with DB2,157999410539610,002086
Open connection with DB2,174201190374750,016202
Open connection with DB2,176381355730970,002180
Open connection with DB2,204897549828260,028516
Open connection with DB2,223748828412550,018851
aspx.pageEnd Load2,241642164018050,017893
aspx.pageBegin LoadComplete2,241727370378080,000085
aspx.pageEnd LoadComplete2,241774583082490,000047
aspx.pageBegin PreRender2,241823192612470,000049
Open connection with DB2,248794469688190,006971
Enhanced Ecommerce - Start2,285737712474630,036943
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'340593','name':'Bruynzeel Fano badmeubelset met spiegel - 225409K','category':'','brand':'Bruynzeel','variant':'badmeubelset met spiegel','list':'Product Overview','position': 1});2,285884658525040,000147
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'216650','name':'Trend TR100 badkamermeubel met spiegel - TRE040330','category':'','brand':'Trend','variant':'badkamermeubel met spiegel','list':'Product Overview','position': 1});2,285972658536210,000088
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'274014','name':'Dansani Algemene serie spiegel met geïntegreerde verticale verlichting - 52760','category':'','brand':'Dansani','variant':'spiegel met geïntegreerde verticale verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,286060658547390,000088
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'270041','name':'Dansani Algemene serie spiegel met geïntegreerde horizontale verlichting - 90069','category':'','brand':'Dansani','variant':'spiegel met geïntegreerde horizontale verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,286148937923670,000088
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'281766','name':'Dansani Algemene serie spiegel met geïntegreerde led verlichting - 526700010','category':'','brand':'Dansani','variant':'spiegel met geïntegreerde led verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,286236937934850,000088
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'245795','name':'Dansani Algemene serie spiegel met lijst en LED verlichting - 188748001','category':'','brand':'Dansani','variant':'spiegel met lijst en LED verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,286315439532120,000079
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'268967','name':'Dansani Algemene serie spiegel met LED verlichting en lijst - 188748000','category':'','brand':'Dansani','variant':'spiegel met LED verlichting en lijst','list':'Product Overview','position': 1});2,286398969701460,000084
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'212859','name':'Burgbad Lavo spiegel met verlichting ovaal - F0126SIAG050L','category':'','brand':'Burgbad','variant':'spiegel met verlichting ovaal','list':'Product Overview','position': 1});2,286487249077750,000088
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'212869','name':'Burgbad Pli spiegel met verlichting - F0135SIAD036','category':'','brand':'Burgbad','variant':'spiegel met verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,286569941151740,000083
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'180308','name':'Burgbad Lavo meubelset met spiegel met verlichting - F0123K0027SEAT080C1','category':'','brand':'Burgbad','variant':'meubelset met spiegel met verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,286659337988490,000089
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'180246','name':'Burgbad Crono spiegel op paneel met standaard verlichting - 1020SP8060','category':'','brand':'Burgbad','variant':'spiegel op paneel met standaard verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,286748455460120,000089
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'240506','name':'Plieger Qubic meubelset met 4 laden met spiegel - 0957657','category':'','brand':'Plieger','variant':'meubelset met 4 laden met spiegel','list':'Product Overview','position': 1});2,286822487215550,000074
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'240503','name':'Plieger Qubic meubelset met 2 laden met spiegel met verwarming - 0957653','category':'','brand':'Plieger','variant':'meubelset met 2 laden met spiegel met verwarming','list':'Product Overview','position': 1});2,286909090401150,000087
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'240508','name':'Plieger Qubic meubelset met 4 laden met spiegel met verwarming - 0957659','category':'','brand':'Plieger','variant':'meubelset met 4 laden met spiegel met verwarming','list':'Product Overview','position': 1});2,287005750730890,000097
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'240501','name':'Plieger Qubic meubelset met 2 laden met spiegel - 0957651','category':'','brand':'Plieger','variant':'meubelset met 2 laden met spiegel','list':'Product Overview','position': 1});2,287082296772360,000077
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'243810','name':'Plieger D-Sign meubelset met spiegel en verlichting - 0957157','category':'','brand':'Plieger','variant':'meubelset met spiegel en verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,287164430116120,000082
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'240140','name':'Alape Insert spiegel corner met bevestigingsset - 6720000899','category':'','brand':'Alape','variant':'spiegel corner met bevestigingsset','list':'Product Overview','position': 1});2,287238461871550,000074
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'240138','name':'Alape Insert spiegel storage met bevestigingsset - 6719000899','category':'','brand':'Alape','variant':'spiegel storage met bevestigingsset','list':'Product Overview','position': 1});2,287329534898990,000091
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'275426','name':'Sphinx 365 spiegel met verlichting - S8M13041ZZ0','category':'','brand':'Sphinx','variant':'spiegel met verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,287419211100850,000090
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'275403','name':'Sphinx 320 XS spiegel met verlichting - S8M13026ZZ0','category':'','brand':'Sphinx','variant':'spiegel met verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,287499947619040,000081
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'260547','name':'Sphinx 345 XS spiegel met LED verlichting - S8M12014A20','category':'','brand':'Sphinx','variant':'spiegel met LED verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,287589344455790,000089
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'260544','name':'Sphinx 345 spiegel met LED verlichting - S8M12011A20','category':'','brand':'Sphinx','variant':'spiegel met LED verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,287667846053060,000079
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'269504','name':'Keramag Citterio spiegel met LED verlichting lichtlijst - 835691000','category':'','brand':'Keramag','variant':'spiegel met LED verlichting lichtlijst','list':'Product Overview','position': 1});2,287778195273420,000110
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'239966','name':'Keramag Preciosa II spiegel met verlichting - 800840000','category':'','brand':'Keramag','variant':'spiegel met verlichting','list':'Product Overview','position': 1});2,287859769886950,000082
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'224132','name':'Laufen Mimo spiegel - 4415510555301','category':'','brand':'Laufen','variant':'spiegel','list':'Product Overview','position': 1});2,287941344500490,000082
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'285344','name':'Plieger Ambi spiegel met led verlichting rondom + verwarming - 0800272','category':'','brand':'Plieger','variant':'spiegel met led verlichting rondom + verwarming','list':'Product Overview','position': 1});2,288028785781430,000087
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'283086','name':'Plieger Algemene serie spiegel met indirecte led verlichting boven en onder - 0800271','category':'','brand':'Plieger','variant':'spiegel met indirecte led verlichting boven en onder','list':'Product Overview','position': 1});2,288111198490310,000082
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'283077','name':'Plieger Duo spiegel met geïntegreerde led verlichting 2x verticaal - 0800255','category':'','brand':'Plieger','variant':'spiegel met geïntegreerde led verlichting 2x verticaal','list':'Product Overview','position': 1});2,288202550882860,000091
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'283075','name':'Plieger Uno Plus spiegel met geïntegreerde led verlichting horizontaal + verwarming - 0800253','category':'','brand':'Plieger','variant':'spiegel met geïntegreerde led verlichting horizontaal + verwarming','list':'Product Overview','position': 1});2,288282728670820,000080
Google Analytics: ec:addImpression=ga('ec:addImpression',{'id':'283072','name':'Plieger Uno spiegel met geïntegreerde led verlichting horizontaal en verwarming - 0800250','category':'','brand':'Plieger','variant':'spiegel met geïntegreerde led verlichting horizontaal en verwarming','list':'Product Overview','position': 1});2,288374081063380,000091
Google Analytics: Session is null2,288433865197950,000060
Enhanced Ecommerce - End2,288498957269710,000065
Open connection with DB2,293707161105670,005208
aspx.pageEnd PreRender2,311359683982180,017653
aspx.pageBegin PreRenderComplete2,311443214151520,000084
aspx.pageEnd PreRenderComplete2,313099569917410,001656
aspx.pageBegin SaveState2,31514759557430,002048
aspx.pageEnd SaveState2,315280014638730,000132
aspx.pageBegin SaveStateComplete2,315311303531590,000031
aspx.pageEnd SaveStateComplete2,315336167026810,000025
aspx.pageBegin Render2,315364941633640,000029
aspx.pageEnd Render2,356679410371990,041314

Control Tree

Control UniqueIDTypeRender Size Bytes (including children)ViewState Size Bytes (excluding children)ControlState Size Bytes (excluding children)
__PageASP.productoverview_aspx14165200
    ctl00ASP.ombouw_zwart_master000
        ctl00$ctl00System.Web.UI.HtmlControls.HtmlHead000
            ctl00$ctl15System.Web.UI.DataBoundLiteralControl000
            ctl00$ctl01System.Web.UI.HtmlControls.HtmlMeta000
            ctl00$ctl02System.Web.UI.HtmlControls.HtmlMeta000
            ctl00$ctl16System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$ctl03System.Web.UI.HtmlControls.HtmlLink000
            ctl00$headSystem.Web.UI.WebControls.ContentPlaceHolder000
                ctl00$head$ctl00System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$ctl17System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
            ctl00$GoogleAnalyticsJuiceControlLibrary.GoogleAnalytics000
            ctl00$ctl06System.Web.UI.HtmlControls.HtmlMeta000
            ctl00$ctl07System.Web.UI.HtmlControls.HtmlLink000
            ctl00$ctl08System.Web.UI.HtmlControls.HtmlGenericControl000
                ctl00$ctl18System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$ctl09System.Web.UI.HtmlControls.HtmlLink000
            ctl00$ctl10System.Web.UI.HtmlControls.HtmlLink000
            ctl00$ctl11System.Web.UI.HtmlControls.HtmlGenericControl000
            ctl00$ctl12System.Web.UI.HtmlControls.HtmlGenericControl000
            ctl00$ctl13System.Web.UI.HtmlControls.HtmlMeta000
            ctl00$ctl14System.Web.UI.HtmlControls.HtmlLink000
        ctl00$bodySystem.Web.UI.HtmlControls.HtmlGenericControl000
            ctl00$ctl19System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$clicktaleTopSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$ctl20System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$ctl21System.Web.UI.LiteralControl000
            aspnetFormJuiceControlLibrary.ActionlessForm000
                ctl00$LoginControlJuiceControlLibrary.LoginControl000
                ctl00$RedirectJCLJuiceControlLibrary.Redirect000
                ctl00$tabbedTopMenuBlog2System.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$MyTmHeaderBtnHolder2System.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$warningSignSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl22System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                ctl00$pathHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$actionHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$NormalTopSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl23System.Web.UI.LiteralControl000
                ctl00$ContentPlaceHolder1System.Web.UI.WebControls.ContentPlaceHolder000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$logSearchJuiceControlLibrary.Measuring000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$MainmenuJuiceControlLibrary.MLSimpleMenu000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$MainmenuLevelOneJuiceControlLibrary.SimpleMenu000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$normalHeaderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$blackHeaderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$TopPaginationHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$filterResHolderBlackSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$ContentPlaceHolder1$ctl01System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$ExtraInformationSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$CarouselContainerSystem.Web.UI.WebControls.Panel000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$IntelligentMovieSystem.Web.UI.WebControls.Panel000
                        ctl00$ContentPlaceHolder1$ctl02System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$bySuggestionSystem.Web.UI.WebControls.Literal000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$WebPage2JuiceControlLibrary.WebPage000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$WebPage1JuiceControlLibrary.WebPage000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$ctl00System.Web.UI.StaticPartialCachingControl000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$PanelOrganicTextSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$ContentPlaceHolder1$ctl03System.Web.UI.LiteralControl000
                        ctl00$ContentPlaceHolder1$LiteralOrganicTextSystem.Web.UI.WebControls.Literal000
                        ctl00$ContentPlaceHolder1$ctl04System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$GoogleLinksJuiceControlLibrary.SimpleMenu000
                    ctl00$ContentPlaceHolder1$formPageJuiceControlLibrary.WebPage000
                ctl00$MainContentSystem.Web.UI.WebControls.ContentPlaceHolder000
                ctl00$PanelRightSystem.Web.UI.WebControls.Panel000
                    ctl00$ctl24System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$rightNormalSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl25System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$rightSmallSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl26System.Web.UI.LiteralControl000
                ctl00$NormalBottomSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl27System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$OldLeftPartSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$ctl28System.Web.UI.LiteralControl000
                        ctl00$newCatMenuSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                            ctl00$ctl04System.Web.UI.StaticPartialCachingControl000
                                ctl00$leftCatMenuASP.categorymenu_ascx000
                                    ctl00$leftCatMenu$newMenuHeaderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                                    ctl00$leftCatMenu$ctl00System.Web.UI.LiteralControl000
                                    ctl00$leftCatMenu$newMenuSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                                    ctl00$leftCatMenu$ctl01System.Web.UI.LiteralControl000
                        ctl00$ServicePanelSystem.Web.UI.WebControls.Panel000
                            ctl00$ctl29System.Web.UI.LiteralControl000
                            ctl00$SpecialMenuJuiceControlLibrary.AdvancedMenu000
                            ctl00$ctl30System.Web.UI.LiteralControl000
                        ctl00$PanelServicedeskBlokSystem.Web.UI.WebControls.Panel000
                        ctl00$PanelUSPSystem.Web.UI.WebControls.Panel000
                            ctl00$ctl31System.Web.UI.LiteralControl000
                        ctl00$ctl32System.Web.UI.LiteralControl000
                ctl00$MyTmHeaderBtnHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$servicedeskDropdownSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl33System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                ctl00$tabbedTopMenuWebshopSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$tabbedTopMenuBlogSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$PHKlantenPanelSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl34System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$KPLoginNameSystem.Web.UI.WebControls.Literal000
                    ctl00$ctl35System.Web.UI.LiteralControl000
                ctl00$PHLoginPanelSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$RedesignOfferBasketJuiceControlLibrary.Winkelmandje000
                ctl00$searchContainerSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl36System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$normalSearchSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$PanelSooqrSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                            ctl00$ctl37System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                        ctl00$partnerShopSearchSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$blogSearchSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl38System.Web.UI.LiteralControl000
                ctl00$navigationSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$normalTopMenuSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$partnerShopHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$normalShopHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$topmenuHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                            ctl00$TopmenuJuiceControlLibrary.SimpleMenu000
                        ctl00$correctedTopMenuSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                        ctl00$moreMenuHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                            ctl00$ctl39System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                            ctl00$moreMenuJuiceControlLibrary.SimpleMenu000
                            ctl00$ctl40System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                            ctl00$morephonemenuJuiceControlLibrary.SimpleMenu000
                            ctl00$ctl41System.Web.UI.LiteralControl000
                    ctl00$blogTopMenuSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$dropdownTopMenuSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$BKMHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$BKMvariabelenBKMVariablesControl000
                ctl00$KPLoginPopupSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl42System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                    ctl00$KPErrorMessageSystem.Web.UI.WebControls.Literal000
                    ctl00$KPTextLoginJuiceControlLibrary.WebPage000
                    ctl00$ctl43System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
                ctl00$tabletFilterSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                    ctl00$ctl44System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
            ctl00$ctl45System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$LiteralAffiliateSystem.Web.UI.WebControls.Literal000
            ctl00$ctl46System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$clicktaleBottomSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
                ctl00$ctl47System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
            ctl00$ctl48System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$BodyScriptingSystem.Web.UI.WebControls.ContentPlaceHolder000
                ctl00$BodyScripting$ctl00System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$ctl49System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$myThingsSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
            ctl00$ctl50System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$myThingsEOTSystem.Web.UI.WebControls.Literal000
            ctl00$ctl51System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$basketButtonHolderSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
            ctl00$ctl52System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$GoogleRemarketingSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
            ctl00$ctl53System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$changeOfStyleSystem.Web.UI.WebControls.PlaceHolder000
            ctl00$ctl54System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$GoogleAdServicesPlhSystem.Web.UI.WebControls.ContentPlaceHolder000
                ctl00$GoogleAdServicesPlh$ctl00System.Web.UI.ResourceBasedLiteralControl000
            ctl00$ctl55System.Web.UI.LiteralControl000
            ctl00$ctl05System.Web.UI.HtmlControls.HtmlGenericControl000

Session State

Session KeyTypeValue
JCLSEOURLSystem.String 
JCLSEOURLWQSSystem.String 
JCLSEOURLQSSystem.String 
JuiceControlCustIdSystem.Int3244
VirtualPadSystem.Stringspiegel-verlichting
kortingenSystem.Collections.Generic.SortedList`2[System.Double,System.Double]System.Collections.Generic.SortedList`2[System.Double,System.Double]
VariabelenBKMVariablesControlBKMVariablesControl
ProductListSystem.String 
trefwoordSystem.Stringspiegel-verlichting
padSystem.Stringspiegel-verlichting
spiegel-verlichting_selectedpaginaSystem.Int321
refLinkSystem.Stringhttp://www.badkamermarkt.nl/zoeken/spiegel-verlichting.aspx
CurrentCatIDSystem.Int320
spiegel-verlichting_variabelenBKMVariablesControlBKMVariablesControl
spiegel-verlichting_PageModeBKMUtils+QuerymodeSearch
noSeoTrefwoord<null><null>
MlJclLanguageSystem.Int320
aantalSystem.String (338 artikelen)
preferdDisplaySystem.Stringsmallgrid
refQSystem.StringEA/K1fFjbJcLDSO62uPM+YR5fj/Q1cR6iTveH1093MTXoatihRKZcesoi9U=
jcl_ga_addImpression<null><null>
productRedirectionSystem.String 
LastVisitURLSystem.String/zoeken/spiegel-verlichting.aspx
badkamermarkt_tmOfferBasketSystem.Data.DataSetSystem.Data.DataSet
jcl_ga_addProduct<null><null>

Application State

Application KeyTypeValue

Request Cookies Collection

NameValueSize

Response Cookies Collection

NameValueSize
ASP.NET_SessionIdmmoaq345udltkd55aolejz4542
lastvisit03-09-201520

Headers Collection

NameValue
Content-Length0
Accepttext/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8
Accept-Encodingx-gzip, gzip, deflate
Accept-Languageen-us,en-gb,en;q=0.7,*;q=0.3
Hostwww.badkamermarkt.nl
User-AgentCCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)
X-Original-URL/zoeken/spiegel-verlichting.aspx

Response Headers Collection

NameValue
Cache-Controlprivate
Content-Typetext/html

Form Collection

NameValue

Querystring Collection

NameValue
modezoeken
padspiegel-verlichting

Server Variables

NameValue
ALL_HTTPHTTP_CONTENT_LENGTH:0 HTTP_ACCEPT:text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8 HTTP_ACCEPT_ENCODING:x-gzip, gzip, deflate HTTP_ACCEPT_LANGUAGE:en-us,en-gb,en;q=0.7,*;q=0.3 HTTP_HOST:www.badkamermarkt.nl HTTP_USER_AGENT:CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/) HTTP_X_ORIGINAL_URL:/zoeken/spiegel-verlichting.aspx
ALL_RAWContent-Length: 0 Accept: text/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8 Accept-Encoding: x-gzip, gzip, deflate Accept-Language: en-us,en-gb,en;q=0.7,*;q=0.3 Host: www.badkamermarkt.nl User-Agent: CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/) X-Original-URL: /zoeken/spiegel-verlichting.aspx
APPL_MD_PATH/LM/W3SVC/15/ROOT
APPL_PHYSICAL_PATHC:\inetpub\www.totaalmarktsite.nl\
AUTH_TYPE 
AUTH_USER 
AUTH_PASSWORD 
LOGON_USER 
REMOTE_USER 
CERT_COOKIE 
CERT_FLAGS 
CERT_ISSUER 
CERT_KEYSIZE 
CERT_SECRETKEYSIZE 
CERT_SERIALNUMBER 
CERT_SERVER_ISSUER 
CERT_SERVER_SUBJECT 
CERT_SUBJECT 
CONTENT_LENGTH0
CONTENT_TYPE 
GATEWAY_INTERFACECGI/1.1
HTTPSoff
HTTPS_KEYSIZE 
HTTPS_SECRETKEYSIZE 
HTTPS_SERVER_ISSUER 
HTTPS_SERVER_SUBJECT 
INSTANCE_ID15
INSTANCE_META_PATH/LM/W3SVC/15
LOCAL_ADDR37.34.60.76
PATH_INFO/productoverview.aspx
PATH_TRANSLATEDC:\inetpub\www.totaalmarktsite.nl\productoverview.aspx
QUERY_STRINGmode=zoeken&pad=spiegel-verlichting
REMOTE_ADDR54.145.15.213
REMOTE_HOST54.145.15.213
REMOTE_PORT50315
REQUEST_METHODGET
SCRIPT_NAME/productoverview.aspx
SERVER_NAMEwww.badkamermarkt.nl
SERVER_PORT80
SERVER_PORT_SECURE0
SERVER_PROTOCOLHTTP/1.0
SERVER_SOFTWAREMicrosoft-IIS/8.5
URL/productoverview.aspx
HTTP_CONTENT_LENGTH0
HTTP_ACCEPTtext/html,application/xhtml+xml,application/xml;q=0.9,*/*;q=0.8
HTTP_ACCEPT_ENCODINGx-gzip, gzip, deflate
HTTP_ACCEPT_LANGUAGEen-us,en-gb,en;q=0.7,*;q=0.3
HTTP_HOSTwww.badkamermarkt.nl
HTTP_USER_AGENTCCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)
HTTP_X_ORIGINAL_URL/zoeken/spiegel-verlichting.aspx

Microsoft .NET Framework Version:2.0.50727.8009; ASP.NET Version:2.0.50727.8015